Pojďte se mnou budovat

KLUB SEBEROZVOJE

Jak se stát členem?

Dokážeš si představit svůj život na čím a dál vyšší úrovni kvality (na dalším levelu, jak v počítačové hře ;-)?

Otevřela jsem v Kroměříži prostor (Komenského nám., vstup z hlavní ulice naproti kulturnímu domu) a vytvořila si čas (čt 9-11h) pro Klub Seberozvoje, kde se můžeme potkávat osobně (jinak samozřejmě i on-line). Máš-li ochotu začít na sobě pracovat efektivně (a nepochybuji, že už jsi v tom ušel/ušla velký kus cesty) a pustit se do seberozvoje s velkým S, jsi vítán/a.

V seberozvoji nezáleží na tom, kde jsi právě teď, ale kam se chceš dostat.

Členem se může stát kdokoli, kdo se rozhodne, že CHCE ZMĚNU. Změnu životního stylu k lepšímu. Změnu toho, jak řešíme situace, do kterých se dostáváme. Abychom dokázali řešit cokoli, na co narážíme, třeba veseleji, radostněji, úspěšněji. Zkrátka efektivněji. Jednou pro vždy už zvládnout ty brzdy, které nám komplikují využívat vlastní potenciál na maximum.

Kdokoli, kdo je ochotný investovat čas a energii (i tu finanční) v nejúspěšnějším poměru 80:20 (20 % příjmů měsíčně do sebe – času i peněz). Stačí se přihlásit přes uvedené kontakty.

Setkáváme se (nebo jsme v kontaktu) k řešení aktuálních situací, ke konzultaci individuálních témat, k vzájemné inspiraci, k získávání nových poznatků a hlavně k trénování toho, co potřebujeme zvládat pohodověji.

Stačí jednoduše napsat, zavolat nebo se dostavit osobně a ostatní už nějak uspořádáme 🙂

Kontaktujte mě

Elektronicky kdykoli:

vasezuzka@zuzka-maresova.org

Zuzana Marešová
IČO: 87420741

Napište mi