Jo, taky jsem netušila, co to vlastně znamená. Nechala jsem to syna asi 5x zopakovat, mozkové obrátky na maximum s očima na silnici, po okolí, na něm… Co by to mohlo znamenat?
Člověk je nervózní, emoce se pustí do akce. Když něčemu nerozumíme nebo si to nedokážeme představit, zažíváme rozmanité reakce. Ty ovlivňují kvalitu daného okamžiku i celkově kvalitu našeho života.
Podobně jako když jsem začínala být mámou a těšila jsem se na ty dětské slovní výtvory. Ale věděla jsem, že ta cesta bude dlouhá. Dva, tři roky jen k těm slůvkům, ke kterým mě napadá krásně znějící slovo přežblebty, automatický opravovač ho nezná, přijde mi ale známé. Používáte ho taky?
Jeho význam je spíš u dospělých, herců a jiných tvůrců showbyznysu, nicméně při tvorbě obsahu na sociální sítě už se s ním setkává většina z nás. Jenže u 3letého dítěte to je spíš unikátní výtvor, o kterém je přesvědčené, že máma přeci bude rozumět.
Kdo je mezi mými přáteli a Fb mu můj profil zrovna dnes ukázal, už ví, kde „horoše“ je/jsou. Budoucí přátele – čtenáře a zájemce o moje spolutvoření budu ještě chvilku napínat. Můžeme si tak ukázat, jak obvykle vypadá podnikatelská cesta.
Ať už podnikáme nějaký ten pátek nebo zrovna začínáme, dost často máme směr „na horoše“. Nadšení smíchané se strachem, zvládnout možné i nemožné a jde se, někdy hlava nehlava, někdy krůček za krůčkem, kamsi, o čem si každý může udělat různé představy.
Mým směrem je bezpečný svět (náš vnitřní i okolní), ve kterém je radost žít, kde podnikaví lidé mohou spolutvořit takové hry, jaké baví všechny zúčastněné a každý ze zúčastněných se může posouvat ve využívání svého potenciálu na maximum.
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!